nástěnný krb Arrow

Krby Altro Fuoco - prvky, které vytvářejí úžasnou atmosféru a zvýšují výzdobu domu a zahrady, zatímco  příjemně hřejí.
Krb může být umístěn v jakékoliv místnosti i bez komína a lze s ním snadno pohybovat.
Jako palivo slouží přírodní produkt získaný z rostlin (bioethanol).
Bioethanol, což je biologický alkohol, se vyrábí destilací zemní biomasy, jako je kukuřice, brambory, cukrová řepa, atd. ....
Design architekti a designéři po celém světě, umožňují bezproblémovou integraci do klasického i moderního prostředí a navrhují exkluzivní vybavení pro byt, dům či zahradu.! Krby ekologické (nebo-li oheň v krbu) nevyžadují komín a spotřebovávají paliva, z obnovitelných a neznečišťujících zdrojů. Zdrojem ohně v krbu je hořící bioetanol, biologický denaturovaný ethylalkohol, který je odvozen z destilace zemní biomasy, jako je například cukrová řepa, brambory, kukuřice. To je tedy palivo přírodního původu, ekonomické a obnovitelné.

Bio krb se obvykle používá jako doplněk interiéru či exteriéru. Je bezpečný a vytváří příjemnou atmosféru - ale nestačí jej použít jako samostatný topný systém, který nahradí klasické zdroje tepla. Kvalitní krby na bioethanol poskytnou pasivní nebo nízkou spotřebu energie s velmi příjemným výkonem. Hlavním rysem tohoto typu spalování je, že nepropustí žádné pachy do Vašeho okolí, nebo životního prostředí a produkovat pouze množství oxidu uhličitého (CO ²), která se rovná produkci přítomnosti člověka v místnosti. Zejména systém spalování je ekologický protože množství CO ² vyzařovaného při spalování je stejné jako to, které byl absorbováno o několik let dříve při fotosyntéze. Plamen je nastavitelný na výšku, a proto můžete nastavit dobu trvání hoření paliva, je to plamen, který stále produkuje teplo, dost přiměřeně vytápějící sto metrů čtverečních bytu, ale také má charakteristiku hoření neprodukující jiskry. Připomínáme, že, jelikož je vynechán komín, nedochází ke ztrátě tepla, a tedy výtěžek z paliva je téměř 100%. Extrémní bezpečnost použitých hořáků a rafinovaná elegance designu odlišuje nabízené produkty Altro Fuoco od jiných výrobců.

Věříme, že designové krby a topeniště od Altro Fuoco osloví i Vás.

Jít na stránku výrobce ALTRO FUOCO

 
Koláž krbů ALTRO FUOCO